Stüdyomuz

Hizmetlerimiz ve Ekipmanlarımız

Stüdyomuzda randevu alarak profesyönel hizmetlerimizden yararlanabilir ve her tür desteğe ulaşabilirsiniz.

Dövme

Piercing

Dövme Silme

Kalıcı Makyaj

Dövme Makinesi

2011 yılından itibaren dünyanın önde gelen makine üreticisi olan Alman markası Cheyenne Tattoo ürünlerini tercih ediyoruz. Cheyenne Tattoo dövme makinelerinin birçok modeline ve en yeni teknolojisine sahibiz.

Dövme Boyaları

Müşterimizin cilt yapısı ve ten rengine uyumu için farklı markalar kullanıyoruz. Tüm mürekkep markaları orjinal ABD üretimi olup kesinlikle taklit değildir. Stoğumuzda 100’ün üzerinde renk seçeneği mevcuttur.

Tek Kullanımlık İğne

Dövme ve piercing için kullanılan iğneler sadece kişiye özeldir. Çalışma başlamadan müşterinin önünde steril paketinden çıkarılır ve çalışma sonunda çöpe atılır. Stoğumuzda hezaman tüm dövme tarzlarına ve piercing bölgelerine uygun iğne çeşitleri mevcuttur.

Tıbbi Sterilizasyon

Müşterilerimizin ilk kullanımı için bulundurduğumuz piercingleri ve profesyönel piercing aletlerini haftada en az bir defa olmak üzere düzenli olarak sterilizasyonunu yapıyoruz. İlk kullanım için tercih ettiğimiz piercingler, cerrahi çelik veya titanyumdur.

Hijyen

Kullanılan her malzeme kişiye özel ve tek kullanımlıktır. Çalışma sonrası kullanılan tüm malzemeler çöpe atılır. Her randevu sonrası, özellikle müşterinin temas edebileceği bölgeler ve ortamın gerekli hijyeni sağlanıp sıradaki müşterimiz için hazırlanır.

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cumartesi sabah 10:00-18:00 arası açığız. Pazar günleri kapalıyız. Çalışma saatlerimiz süresi içinde misafir kabul etmiyoruz ve kapımızı kilitli tutuyoruz.

Randevular

Hizmetlerimizden yararlanabilmeniz için randevu almanız gerekiyor. Randevu saatlerimiz sabah 10:00-13:00 ve öğleden sonra 14:00-18:00 saatleri arasıdır. Randevu sayfamızdan, size uygun gün ve saat için çevrimiçi randevu oluşturabilirsiniz.

Destek

Randevu öncesi ve sonrası size, nasıl hazırlanmanız gerektiğini, çalışma sırasında nelere dikkat etmeniz gerektiğini ve randevu sonu doğru bakım için %100 destek veriyoruz.

Ulaşım

Stüdyomuz Kıbrıs’ın tam merkezinde Küçük Kaymaklı bölgesindeki Lefkoşa otobüs terminali karşısındadır. Tüm üniversite ve devlet otobüsleri lokasyonumuzu kullandığından, toplu taşıma ile ulaşımı en kolay stüdyoya sahibiz. Stüdyomuzun konum bilgileri için iletişim sayfamızı ziyaret edin.

Fiyatlarımız ve Ödeme Yöntemi

Nakit Ödeme

Nakit ödemelerinizi sadece ($)ABD Doları, (€)Euro, (£)İngiliz Sterlini ve (₺)Türk Lirası ile yapabilirsiniz. Ödemeler Dolar dışındaki bir para birimi ile yapılacak ise, ödeme anındaki Ziraat Bankası güncel satış kuru veya döviz paritesi ile hesaplanacaktır.

Kredi/Banka Kartı

POS ile ödemelerinizi, Mastercard, Visa, American Express olmak üzere Ziraat POS’un kabul edeceği tüm dünya bankalarının kartları ile ödeme yapabilirsiniz. POS ile yapılan ödemelere ek hiçbir komisyon ücreti alınmaz.

Bu web sitesi, kullanıcı deneyimini artırmak için gerekli çerezler kullanır.