Firmamız ilk kez 2002 yılında, Mali Sarsılmaz tarafından Lefkoşa Kıbrıs’ta kuruldu. Günümüzde dövme sektöründe, ülkemizdeki en eski birkaç stüdyo arasındadır. Kuruluşuna sadece dövme hizmeti ile başlayan firmamız, zaman içerisinde hizmetlerini çeşitlendirip günümüze kadar gelmiştir.

Hizmetlerimiz;

20 yıllık bilgi ve tecrübemiz ile güncel ve modern ekipmanlar kullanarak hijyen kurallarına uygun çalışıyoruz. Randevularınızı sadece çevrimiçi alabileceğinizden, müşterilerimiz için geliştirdiğimiz sistemimiz ile bulunduğunuz yerden randevularınızı planlayabilir veya ödemelerinizi güvenle yapabilirsiniz.

Dövme;

Geleneksel ve modern teknikler ile her tarzdaki dövmeleri profesyonelce uygulayabiliyoruz. Stüdyomuzda, dövme konusunda lider global markalar kullanıp, kesinlikle taklit ürün kullanmıyoruz.

Dövme Silme;

Günümüzde, dövme silmede en etkili cihazların başında gelen Q-Switch ND YAG model lazer cihazı kullanıyoruz. Dövmenin rengine ve renk tonuna göre kullanılması gereken özel lens seçeneklerine ve kullanımı için tüm tecrübeye sahibiz.

Piercing;

İstediğiniz bölgeye vücudunuza en uygun piercingleri profesyonel teknikler ile uyguluyoruz. Piercing yapımında kullanılan tüm profesyonel ekipmana ve kullanım tecrübesine sahibiz.