Profesyönel Hizmet

2002 yılından bu güne kadar hizmet veren stüdyomda dünyanın en önde gelen marka ve ekipmanları tercih edilmektedir. Müşterilerime en güncel ve kaliteli hizmeti verebilmek için günümüzde dünyadaki en ileri makine, iğne ve boya markaları tercih edilip kullanılmaktadır. Yine müşterilerimin rahatlığını düşünerek randevularınızı online alabileceğiniz bir sisteme sahibim. Yaptırmak istediğiniz dövme için bulunduğunuz yerden randevunuzu alabilmek artık sadece birkaç dakika.

Kullan At Malzeme

Dövmenizin yapımında kullanılan tüm malzemeler kişiye özel tek kullanımlık malzeme olup uygulama sonrası çöpe atılmaktadır. Kullanılanılacak olan tüm malzemeler müşterinin önünde steril paketinden çıkarılır. Size temas edecek tüm malzemeler hijyen kurallarına uygun olarak titizlikle hazırlanır.

Hijyenik Ortam

Stüdyo hijyeni her şeyden önemlidir. Müşterilerinin sağlığı için uygulama alanı düzenli olarak ve her müşteri sonrası dezenfekte edilerek temizlenir. Müşterinin temas ettiği hemen heryer streç film ile kaplanarak etkin bir koruma sağlanır. Dövme için kullanılan yatak müşteriye özel kılıf ile örtülür. Dövme uygulama esnasında gerek duyulması halinde müşteriye tek kullanımlık önlük verilebilir.

Kişiye Özel Desen

Seçmiş olduğunuz dövme deseni belirlediğiniz veya desenin en iyi duracak şekilde belirlenen yere göre taslağı hazırlanır. Desen üzerinde eğer yapılabilecekse ve estetiği bozmayacaksa değişiklikler ve düzenlemeler yapılabilir. Eğer mevcut bir deseniniz yok ise ve aklınızda bir tasarım var ise mesaj kısmında açıklamanız durumunda size özel bir tasarım yapılabilir.

Randevu Bilgilendirme

İletişim Bilgileri

Yaptıracağınız dövme hakkında sizinle iletişime geçebilmem için lütfen bilgilerinizi doğru ve eksiksiz girin. Randevu talebinize en geç 3 saat içerisinde e-posta veya whatsapp ile cevap verilecektir.

Randevu Zamanı

Randevu zamanı yapılacak dövmenin büyüklüğü veya zorluğuna göre size uygun olacak şekilde planlanacaktır. Randevu tarihi veya saatinde değişiklik yapılacaksa tarafınıza bildirilecektir.

Desen

Yaptırmak istediğiniz dövme desenini yapılacak bölgeyi belirterek randevu talep edin. Dövme deseniniz mümkünse dosya boyutu büyük ve belirgin olmalıdır.

Randevu Formu