Profesyönel Hizmet

2002 yılından bu güne kadar hizmet veren stüdyomda dünyanın en önde gelen marka ve ekipmanları tercih edilmektedir. Müşterilerime en güncel ve kaliteli hizmeti verebilmek için günümüzde dünyadaki en ileri makine, iğne ve boya markaları ve piercing ekipmanları tercih edilip kullanılmaktadır. Yine müşterilerimin rahatlığını düşünerek randevularınızı online alabileceğiniz bir sisteme sahibim. Yaptırmak istediğiniz piercing için bulunduğunuz yerden randevunuzu alabilmek artık sadece birkaç dakika.

Kişiye Özel Piercing

İlk delim küpeleri cerrahi çelik veya titanyum malzemeden kullanılmaktadır. Küpelerin sterilizasyonu devamlı olarak yapılıp uygulama için steril paketlerden çıkarılmaktadır. İlk delim küpeleri malzemesinden dolayı ciltte alerji yapmaz. Bu küpeler steril edilebilmesi için renksiz ve taşsız olarak kullanılmaktadır. Piercing yapıldıktan sonraki dönemde küpelerde bozulma yada kararma olmaz. Bu küpeleri bir ömür kullanabilirsiniz.

Tek Kullanımlık İğne

Piercing yapılacak bölgeye uygun tüm iğne çeşitleri stüdyoda mevcuttur. Piercing iğneleri takılacak küpe boyuna ve kalınlığına göre tek kullanımlık olarak kullanılır ve uygulama sonrası özel bir atık kutusuna atılır. Daha sonra atık kutusundaki kullanılmış iğnelerin güvenliği sağlanıp çöpe atılır.

Steril Aparatlar

Piercing yapımında doğru delimin yapılabilmesi ve küpenin düzgün takılabilmesi için birkaç alete ihtiyaç vardır. Bu aletler kullanılmadan piercing doğru takılamayabilir veya delim sırasında sorunlar yaşanabilir. Aletler düzenli olarak sterilize makinesi yardımı ile dezenfekte edilmektedir. Kullanılacak aletler uygulama için steril paketlerden çıkarılmaktadır. Uygulama sonunda hemen aletlerin sterilizasyonu yapılmaktadır. Bu işlem sayesinde kan yolu ile bulaşan hastalıkların önüne geçilmektedir.

Randevu Bilgilendirme

İletişim Bilgileri

Yaptıracağınız dövme hakkında sizinle iletişime geçebilmem için lütfen bilgilerinizi doğru ve eksiksiz girin. Randevu talebinize en geç 3 saat içerisinde e-posta veya whatsapp ile cevap verilecektir.

Randevu Zamanı

Randevu zamanı yapılacak piercing bölgesine göre planlanacaktır. Piercing randevusu gün içerisinde verilebilmektedir. Randevu formu ile veya whatsapp ile randevunuzu alabilirsiniz.

Bakım

Piercing yapılan bölgeye uygun ilk bakım size uygulama sonrası yapılacaktır. Daha sonra gerektiği durumlarda piercing bakımı tarafımdan yapılmaktadır.

Randevu Formu