Your Skin Will Tell Your Story

Your Skin Will Tell Your Story

Your Skin Will Tell Your Story

Yükleniyor…

Firmamız ilk kez 2002 yılında Mali Sarsılmaz tarafından Lefkoşa Kıbrıs’ta kurulmuştur. Günümüzde dövme sektöründe en eski birkaç stüdyo arasındadır. Kuruluşuna sadece dövme hizmeti ile başlayan firmamız zaman içerisinde hizmetlerini çeşitlendirmiş ve günümüze kadar gelmiştir.

Sizleri tüm işlemlerinizi yapabileceğiniz ve her geçen gün yeni özellikler ekleyerek geliştirdiğimiz çevrimiçi stüdyomuzda ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Çevrimiçi stüdyomuz ile randevunuzu planlayabilir ve mağazamızdan kendiniz veya sevdikleriniz için özenle seçilmiş ürünleri güvenle satın alabilirsiniz. Hizmet konularımızla ilgili yardıma ihtiyacınız olduğunda, sizlere çevrimiçi destek vermekten mutluluk duyarız.

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Profesyonel stüdyo ortamında ve hijyen kurallarına uygun olarak hizmet verilmektedir.

 

DÖVME

Modern ve geleneksel tüm dövme tarzlarını en iyi sonuç alacak şekilde uyguluyoruz.

Bilgi Al

 

PIERCING

Yeni bir piercing mi istiyorsunuz? Bu konuda tüm ekipman ve tecrübeye sahibiz.

Bilgi Al

 

DÖVME SİLME

Dövmelerinizden sıkıldınız mı? Stüdyomuzda Lazer ile dövme silme hizmeti vermekteyiz.

Bilgi Al

 

KALICI MAKYAJ

Microblading yöntenminde kullandığımız boya ve teknik ile makyajınız daha canlı ve daha kalıcı.

Bilgi Al

Çalışmalarımız

Çalışmalarımız

Our Works

Kendi tasarımlarımızla çalışıyoruz. Sizin desenlerinizide kişiselleştirebiliriz.

Ne Yapıyoruz

What We Do

Ne Yapıyoruz

We work with our own sketches as well we can perform a work using yours.

Kimler Dövme Yaptıramaz?

18 yaşından küçükler yasalar gereği anne veya babası olmadan dövme yaptıramaz. Bunun yanında 18 yaşından küçük kişiler gelişimlerini tamamlamadıkları için ileride dövmelerinde bozulma yaşanabilir. Hamile veya emzirme dönemindeki kadınlar [...]

Maori Dövme Tarihi

Yeni Zelanda'nın bir kabilesi olan Maori'lerin moda ve gösterişten ziyade anlam ve kutsallık içeren dövmeleridir. Maoriler için dövme bir geçiş törenidir. Bu da oldukça saygı görmüş ve yıllar içinde [...]

Yükleniyor…

Vücudunuzun sizin için ne kadar değerli olduğunu biliyoruz. Yeni bir dövme yaptırarak vücudunuzu daha da zenginleştiriyorsunuz. Fakat yeni dövmeniz size özel olmalı. Sanal ortamda kolaylıkla ulaşılabilir bir dövme yaptırmak size özel olmayacaktır. Sıradaki dövmenizi bulabilmek için, arama motorlarında daha fazla vakit kaybetmeyin. Hayalinizdeki dövmeyi bize anlatın, sizin için tasarlayalım. Eşsiz bir dövmeye sahip olmak istiyorsanız, tasarım için daha fazla vakit kaybetmeyin!

Tasarım İste

Eski Dövmenizi Gizlemeyin!

Beğenmediğiniz dövmenizi daha ne kadar gizleyeceksiniz! Üzerinizde görmek istemediğiniz veya sizi rahatsız eden dövmelerinizi silebiliyoruz. Anlık bir heyecanla yaptırdığınız dövmeleriniz bazen hüsranla sonuçlanabilir. Artık olan oldu bu dövme yapıldı ve sonsuza dek benimle mi diyorsunuz? Hayır! Biz öyle olmasını istemiyoruz. Sizi mutlu etmeyen dövmelerinizi sonsuza dek üzerinizde taşımanızı istemiyoruz. Eğer dövme silme sürecine hazırsanız daha fazla vakit kaybetmeyin.

Bilgi Almak İstiyorum

Çevrimiçi Randevu

Dijital dünyanın imkanlarını siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunduk. Şu an evinizde güne başlamaya hazırlanıyor olabilirsiniz, veya iş yeride yoğun bir çalışma ortamındasınız. Her nerede olursanız olun, bulunduğunuz yerden ayrılmanıza gerek yok. Vücudunuzu ödüllendirme vaktinin geldiğini düşünüyorsanız sadece birkaç dakikanızı ayırmanız yeterli. Biz hazırız ve sizi bekliyoruz. Sizde hazırsanız randevunuzu planlamaya başlayabiliriz.

Hemen Başla


Yeni bir randevu için hazırmısın?

Randevunu hemen planlayalım!

Hemen Başla

Ürünlerimiz

Ürünlerimiz

Ürünlerimiz

We work with our own sketches as well we can perform a work using yours.

Go to Top